O Your Voice

Miejsce wsparcia
i rozwoju kobiet

Witaj w miejscu stworzonym przez kobietę, dla kobiet. Dowiedz się więcej na temat naszej misji i wyznawanych wartości, a także poznaj pełen pasji i zaangażowania Zespół stworzony ze specjalistów_ek rozumiejących kobiecą perspektywę.

yourvoice-onas
Stworzone przez kobietę, dla kobiet

Dlaczego wspieramy kobiety?​

Z tej strony Diana, założycielka yourvoice.pl. Jestem psycholożką i psychoterapeutką, kobietą łączącą na co dzień wiele życiowych ról.

Z moich obserwacji zarówno jako specjalistki jak i kobiety wynika, że wiele z nas jest przemęczonych realizowaniem wymagań stawianych przez otoczenie. Społeczeństwo oczekuje od nas bycia idealnymi pracowniczkami, żonami, matkami, córkami. W rzeczywistości mnogość tych ról jest nie do połączenia bez wsparcia i pomocy z zewnątrz. Próbując samodzielnie sprostać wymaganiom, mierzymy się więc często z ogromnym stresem, frustracją i zmęczeniem. Często podważamy swoje kompetencje, jesteśmy z siebie wiecznie niezadowolone, nie dostrzegamy swojego potencjału. Rezygnujemy ze swoich potrzeb na rzecz innych. Tak nie musi być!

Dla kobiet, które chciałyby wprowadzić zmiany w dotychczasowym funkcjonowaniu zdecydowałam się stworzyć zespół, który specjalizuje się w pomaganiu każdej z nas w taki sposób jakiego potrzebujemy. Naszą misją jest wspieranie Cię tak byś mogła rozwinąć skrzydła, pozbyć się trudności i realizować swoje marzenia i potrzeby.

Słuchamy Ciebie i tego, czego potrzebujesz. Wspólnie z Tobą ustalamy cel i drogę do jego osiągnięcia. Serdecznie zapraszamy Cię do rozpoczęcia jednej z najpiękniejszych życiowych podróży – podróży w głąb siebie.

Co jest dla nas ważne?

Poznaj nasze wartości

Tworzymy Zespół specjalistów_ek z różnych dziedzin zajmujących się szeroko pojętym pomaganiem. Wspieramy kobiety w rozwoju i przezwyciężeniu trudności, a to co nas charakteryzuje to sposób w jaki to robimy:

Pomagamy skutecznie

Dbamy o indywidualne podejście, ukierunkowane na rozwiązanie problemu lub poradzenie sobie z trudnością danej osoby. Podchodzimy do pracy z rzetelnością i zaangażowaniem.

Różnorodność terapii

Stawiamy na wszechstronne nurty psychoterapii, oferowane przez zespół terapeutów_ek, jak i różnorodne formy pracy - terapię indywidualną, w parze oraz warsztaty rozwojowe w grupie.

Profesjonalizm

Zapewniamy specjalistów o odpowiednich, wysokich kwalifikacjach, którzy pracują w zgodzie z zasadami etyki. Ich praca jest poddawana stałej superwizji.

Pomagamy z pasją

Nasi terapeuci_tki i trenerzy_ki specjalizują się w swoich dziedzinach i regularnie dokształcają. Są pasjonatami danego tematu i chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi.

Jak możemy Ci pomóc?

Skuteczne wsparcie terapeutyczne

Znajdziesz u nas psychoterapeutów_tki pracujących w różnych nurtach, posiadających doświadczenie w pracy z konkretnymi trudnościami. Specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez kobiety z podejściem uwzględniającym ich perspektywę.