Psychoterapia online dla kobiet
Nasi specjaliści
Zapoznaj się z naszymi specjalistami_kami pracującymi w różnych nurtach, doświadczonymi w pracy z konkretnymi trudnościami. Znajdziesz tu wykwalifikowane osoby pełne pasji, które rozumieją specyfikę problemów zgłaszanych przez kobiety i znają techniki radzenia sobie z nimi.
- Wszystkie
- ADHD
- Brainspotting
- Coaching
- Dietetyka
- Interwencja kryzysowa
- Psychodietetyka
- Seksuologia
- Terapia dla par
- Terapia indywidualna
- Terapia uzależnień
- Wolne terminy 💜
Małgorzata Korba-Sobczyk
Anna Starus
Monika Jarczewska
Jowita Dworniak
Justyna Kos
Zuzanna Krupa
Agata Kurowska-Kauba
Zuzanna Leszczyńska
Aleksandra Dziewiałtowska-Gintowt
Beata Paprocka
Joanna Rogulska
Aleksandra Milewska
Diana Wyrębek Walters
Kamila Drężek (Sitkowska)
Kamil Chludziński
Magdalena Sibicka-Witkowska
Anna Wójtowicz
“
Jedyna na rynku psychoterapia online skierowana wyłącznie do kobiet, ukierunkowana na kobiecy rozwój ze zrozumieniem indywidualnych potrzeb.
Dzięki spotkaniom online nauczyłam się radzić sobie z moimi lękami i ośmieliłam się podjąć ważne decyzje życiowe. Zrozumiałam skąd pochodzą moje trudności i wzięłam sprawy w swoje ręce. Bez wsparcia mojej psychoterapeutki nie byłoby to możliwe
Joanna
Na terapii z Your Voice uzyskałam konkretne wskazówki i techniki radzenia sobie z moimi problemami. Dzięki temu jakość mojego życia znacznie wzrosła.
Aneta
Dzięki wsparciu psychoterapeutki z Your Voice zaczęłam wierzyć w siebie i odzyskałam motywację do działania. Każde spotkanie dawało mi nową dawkę wiedzy dzięki czemu czułam że bardzo się rozwijam i mam większy wpływ na swoje życie i relacje, które tworzę
Justyna
Na początku obawiałam się rozpoczęcia psychoterapii, a potem spotkania stały się moim ulubionym elementem tygodnia i nie mogłam się ich doczekać. Dzięki terapii rozwiązałam wszystkie swoje problemy i zaczęłam cieszyć się życiem.
Hanna
Psychoterapia online z Your Voice zmieniła mój sposób myślenia o sobie i pomogła mi poradzić sobie z problemami, które dręczyły mnie od lat.
Daria
FAQ
Najczęściej zadawane pytania
Tak, psychoterapia online wykazuje taką samą skuteczność jak psychoterapia prowadzona stacjonarnie. Wniosek ten pochodzi z doniesień badawczych nad skutecznością psychoterapii online w podejściu poznawczo-behawioralnym.
Przy zapisywaniu się na pierwszą sesję i po jej opłaceniu, przekażemy Ci dane kontaktowe do działu wsparcia. W przypadku jakichkolwiek trudności technicznych możesz się z nami bezpośrednio skontaktować, a my postaramy się umożliwić odbycie sesji.
Sesja psychoterapii indywidualnej trwa 50 minut, natomiast sesja dla par lub coaching dla par 75minut.
Długość procesu terapeutycznego jest natomiast uzależniona od postawionych celów i jest ustalana indywidualnie z każdą Pacjentką lub parą.
Bezkosztowo możesz anulować sesję najpóźniej na 24 godziny przed jej rozpoczęciem.
Oczywiście! Sesje w Your Voice prowadzą psychoterapeuci, którzy ukończyli co najmniej 2 rok licencjonowanego szkolenia, a dodatkowo mają odpowiednie doświadczenie zawodowe. Dodatkowo, w zależności od problemu, z którym się zgłaszasz, trafisz do osoby po dodatkowych kursach lub ze specjalistycznym doświadczeniem. Z kwalifikacjami każdego specjalisty możesz się zapoznać w zakładce “Nasi terapeuci”.
Znajdź spokojne miejsce, zapewniające prywatność, przygotuj sprzęt umożliwiający rozmowę online oraz stabilny dostęp do internetu, zapewnij odpowiednią ilość czasu (50-75 minut).
Przed pierwszą sesją zastanów się, co jest dla Ciebie najbardziej dokuczliwe, kiedy problem się zaczął i jak do tej pory próbowałaś sobie z nim poradzić.
Efekty psychoterapii są w znacznej mierze uzależnione od celów, które sobie stawiasz. Psychoterapia działa, jeśli:
– znikają uciążliwe objawy, z którymi się zgłosiłaś,
– masz nadzieję na osiągnięcie celu i widzisz światełko w tunelu,
– odczuwasz większą swobodę mówiąc o swoich emocjach,
– Twoje poczucie własnej wartości i zaufanie do siebie wzrastają,
– zaczynasz lepiej funkcjonować w jednej lub kilku sfer swojego życia,
– potrafisz sprawniej rozwiązywać konflikty z bliskimi.
Sesję może odbyć osoba pełnoletnia, natomiast osoby, które ukończyły 16 lat, a nie są jeszcze pełnoletnie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.