Psychoterapia online dla kobiet

Nasi specjaliści

Zapoznaj się z naszymi specjalistami_kami pracującymi w różnych nurtach, doświadczonymi w pracy z konkretnymi trudnościami. Znajdziesz tu wykwalifikowane osoby pełne pasji, które rozumieją specyfikę problemów zgłaszanych przez kobiety i znają techniki radzenia sobie z nimi.

Jedyna na rynku psychoterapia online skierowana wyłącznie do kobiet, ukierunkowana na kobiecy rozwój ze zrozumieniem indywidualnych potrzeb.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak, psychoterapia online wykazuje taką samą skuteczność jak psychoterapia prowadzona stacjonarnie. Wniosek ten pochodzi z doniesień badawczych nad skutecznością psychoterapii online w podejściu poznawczo-behawioralnym.

Przy zapisywaniu się na pierwszą sesję i po jej opłaceniu, przekażemy Ci dane kontaktowe do działu wsparcia. W przypadku jakichkolwiek trudności technicznych możesz się z nami bezpośrednio skontaktować, a my postaramy się umożliwić odbycie sesji.

Sesja psychoterapii indywidualnej trwa 50 minut, natomiast sesja dla par lub coaching dla par 75minut. 

Długość procesu terapeutycznego jest natomiast uzależniona od postawionych celów i jest ustalana indywidualnie z każdą Pacjentką lub parą.

Bezkosztowo możesz anulować sesję najpóźniej na 24 godziny przed jej rozpoczęciem.

Oczywiście! Sesje w Your Voice prowadzą psychoterapeuci, którzy ukończyli co najmniej 2 rok licencjonowanego szkolenia, a dodatkowo mają odpowiednie doświadczenie zawodowe. Dodatkowo, w zależności od problemu, z którym się zgłaszasz, trafisz do osoby po dodatkowych kursach lub ze specjalistycznym doświadczeniem. Z kwalifikacjami każdego specjalisty możesz się zapoznać w zakładce “Nasi terapeuci”.

Znajdź spokojne miejsce, zapewniające prywatność, przygotuj sprzęt umożliwiający rozmowę online oraz stabilny dostęp do internetu, zapewnij odpowiednią ilość czasu (50-75 minut).

Przed pierwszą sesją zastanów się, co jest dla Ciebie najbardziej dokuczliwe, kiedy problem się zaczął i jak do tej pory próbowałaś sobie z nim poradzić.

Efekty psychoterapii są w znacznej mierze uzależnione od celów, które sobie stawiasz. Psychoterapia działa, jeśli:

– znikają uciążliwe objawy, z którymi się zgłosiłaś,

– masz nadzieję na osiągnięcie celu i widzisz światełko w tunelu,

– odczuwasz większą swobodę mówiąc o swoich emocjach,

– Twoje poczucie własnej wartości i zaufanie do siebie wzrastają,

– zaczynasz lepiej funkcjonować w jednej lub kilku sfer swojego życia,

– potrafisz sprawniej rozwiązywać konflikty z bliskimi.

Sesję może odbyć osoba pełnoletnia, natomiast osoby, które ukończyły 16 lat, a nie są jeszcze pełnoletnie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.