Psychoterapia online

Moje specjalizacje:

Anna Starus

Psycholożka, Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie szkolenia

Pomagam kobietom w kryzysie, zmagającym się z lękiem i zaburzeniami nastroju, objawami ADHD. Mam doświadczenie w pracy z kobietami z doświadczeniem przemocy. Wspieram kobiety zmagające się z trudnościami w relacjach czy z niską samooceną. Towarzyszę w osiąganiu celów i w budowaniu adekwatnego obrazu siebie. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym z dorosłymi i nastolatkami od 16-go roku życia.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, aktualnie jestem w trakcie 4 letniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” oraz na oddziale w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia Psychicznego w Tworkach. Na co dzień pracuję przy telefonie dla osób w kryzysie emocjonalnym oraz prowadząc indywidualne procesy terapeutyczne. Nieustannie poszerzam swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i konferencjach oraz sięgając do literatury fachowej. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Jedyna na rynku psychoterapia online skierowana wyłącznie do kobiet, ukierunkowana na kobiecy rozwój ze zrozumieniem indywidualnych potrzeb.