Beata Paprocka

Moje specjalizacje:

Beata Paprocka

Psycholożka, terapeutka Brainspotting, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie szkolenia, psychoterapeutka ISTDP w trakcie szkolenia

Jestem psycholożką, terapeutką Brainspotting oraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Szkolę się w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz ISTDP (Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Psychodynamicznej). W swojej pracy wspieram kobiety będące w kryzysie emocjonalnym, po przeżyciu traum, w żałobie, doświadczające lęku, braku satysfakcji z budowanych relacji. Wspieram kobiety w spektrum autyzmu, z ADHD, niską samooceną, brakiem motywacji do działań oraz przeżywające niezadowolenie z życia. Ukończyłam szereg kursów doszkalających m.in. z TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Terapii Koherencji), jestem pod stałą superwizją.

W mojej pracy kluczowym jest dla mnie indywidualne podejście do każdego człowieka, budowanie relacji oraz wykorzystywanie aktualnej wiedzy psychologicznej i psychoterapeutycznej.

Jedyna na rynku psychoterapia online skierowana wyłącznie do kobiet, ukierunkowana na kobiecy rozwój ze zrozumieniem indywidualnych potrzeb.