Znajdź zajęcia dla siebie

Warsztaty rozwojowe

Nasze warsztaty poświęcone są konkretnemu zagadnieniu. Razem z innymi uczestniczkami, z pomocą i wsparciem trenera pogłębisz swoją wiedzę i umiejętności w wybranym przez Ciebie temacie. Warsztaty opierają się na własnej pracy uczestniczek oraz wymianie pomiędzy nimi doświadczeń. Rozważania teoretyczne są poparte codziennymi przykładami. Kładziemy duży nacisk na praktyczność i wdrażanie rozwiązań w życie.

Tematy warsztatów rozwojowych

Warsztat asertywności

3-godzinne spotkanie, podczas którego nauczysz się w sposób konstruktywny wyrażać swoje emocje, potrzeby i oczekiwania. Wzmocnisz poczucie własnej wartości, a także uzyskasz wsparcie i informację zwrotną od grupy.

Komunikacja w związku

3-godzinne spotkanie poświęcone tematyce skutecznej komunikacji w relacjach. Podczas warsztatów zgłębisz wiedzę na temat dynamiki funkcjonowania związków i sposobów na budowanie zdrowej relacji opartej na szacunku i zrozumieniu.

Komunikacja w pracy

3-godzinne spotkanie, które pozwoli Ci rozwiązać trudności komunikacyjne w miejscu pracy. Nauczysz się stawiać granice, pracować z trudnym klientem i dowiesz się jak wzmocnić wydajność swojego zespołu.

Pokonaj stres

3-godzinne spotkanie, na którym rozpoznasz swoje stresory oraz dowiesz się jak skutecznie radzić sobie z napięciem emocjonalnym. Nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, których możesz używać w codziennych sytuacjach wywołujących stres.

Gry w związkach

3-godzinne spotkanie, podczas którego dowiesz się w jakie role wchodzimy oraz jakie schematy nieświadomie odtwarzamy będąc w związku. Nauczysz się świadomie budować relację opartą na dialogu, asertywności i szukaniu satysfakcjonujących kompromisów.

Analityczne podejmowanie decyzji

3-godzinne spotkanie, na którym dowiesz się w jaki sposób podejmować decyzje życiowe lub zawodowe aby zmniejszyć prawdopodobieństwo porażki oraz zniwelować czas poświęcony na rozważanie różnych rozwiązań.

Budowanie niezależności

3 godzinne spotkanie, poświęcone budowaniu swojej samodzielności w podejmowaniu decyzji oraz działaniu. Nauczysz się skutecznego wyznaczania celów oraz czerpania motywacji do ich realizowania.

Pokonaj prokrastynację

3-godzinne spotkanie poświęcone budowaniu efektywności osobistej i nauce metod zwalczających tendencje do odkładania działania na później. Dowiesz się jak świadomie wybierać, które zadania są priorytetowe, a które mogą zaczekać i jak zarządzać swoją energią i czasem.

Zapisz się na warsztaty

Aktualnie zapraszamy na warsztaty w formie online na platformie Microsoft Teams:

Komunikacja w związku – 26.01, godziny: 17:00-20:00, cena: 190 zł za 3h spotkanie
Pokonaj stres – 11.02, godziny: 11:00-14:00, cena 190 zł za 3h spotkanie

Jeśli jesteś zainteresowana udziałem, wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą. Minimalna liczba uczestników to 12. Przy formowaniu grupy liczy się kolejność wpłat na konto organizatora.

Zapisz się na warsztaty

Zapraszamy na warsztaty online prowadzone na platformie Microsoft Teams. Zarezerwuj miejsce na interesujące Cię spotkanie i opłać swój udział.

Maksymalna liczba uczestniczek to 12. Po opłaceniu warsztatów otrzymasz od nas wiadomość z linkiem do spotkania. Przy formowaniu grupy liczy się kolejność opłaconej rezerwacji. Zastrzegamy możliwość odwołania warsztatów lub zmiany ich terminu przy braku odpowiedniej liczby uczestniczek.