Warsztaty rozwojowe online

Dlaczego Twoje postanowienia noworoczne nie działają ?

Skuteczność, samomotywacja i efektywność osobista przez cały rok

Terminy:
28/02/2024 godz. 17:30
02/03/2024 godz. 10:00

199 zł/4 h online

Czego dowiesz się podczas warsztatu?

Dlaczego Twoje postanowienia nie działają?

Dopiero luty, a Twój plan na „Nową Ja” już legł w gruzach? Ten 4 godzinny warsztat da Ci narzędzia skuteczności, samomotywacji i efektywności osobistej na pozostałą część roku. Przygotuj się na pogłębioną wiedzę psychologiczną i ogromne doświadczenie trenerskie! 

Co w programie warsztatów?

Warsztaty „Dlaczego Twoje postanowienia noworoczne nie działają” to bardzo intensywny i skondensowany program, który pozwoli Ci spojrzeć na Twoje dotychczasowe próby zmiany sposobu funkcjonowania w nowy sposób i wreszcie wdrożyć skuteczne działania do swojej codzienności

Planowanie, priorytetyzowanie, monitorowanie i realizacja celów
5 ukrytych złodziei czasu, o których nie masz pojęcia
10 najskuteczniejszych zasad i narzędzi zarządzania sobą w czasie
Zarządzanie energią w zależności od rodzaju podejmowanego działania
Multitasking - fakty i mity
Praca głęboka - strategie osiągania wysokiej wydajności i wysokiej jakości pracy
Motywacja osobista i psychologia samodyscypliny - o czym pamiętać i czego unikać
Prokrastynacja - co powinieneś wiedzieć o działaniu mózgu
Hackowanie nawyków i przekonań - budowanie dobrych i eliminowanie złych
!!!

Jak to działa?

Po zrobieniu rezerwacji otrzymasz potwierdzenie z systemu.

Link do spotkania warsztatowego otrzymasz najpóźniej na tydzień przed warsztatami. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Nie musisz mieć konta na tej aplikacji by wziąć udział w warsztatach - wystarczy że klikniesz w link, który od nas otrzymasz.

Minimalna liczba uczestników niezbędna do tego, żeby warsztat się odbył to 5 osób. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów jeśli grupa się nie zbierze.
Znajdź zajęcia dla siebie

Warsztaty rozwojowe

Nasze warsztaty poświęcone są konkretnemu zagadnieniu. Razem z innymi uczestniczkami, z pomocą i wsparciem trenera pogłębisz swoją wiedzę i umiejętności w wybranym przez Ciebie temacie. Warsztaty opierają się na własnej pracy uczestniczek oraz wymianie pomiędzy nimi doświadczeń. Rozważania teoretyczne są poparte codziennymi przykładami. Kładziemy duży nacisk na praktyczność i wdrażanie rozwiązań w życie.

Tematy warsztatów rozwojowych

Warsztat asertywności

3-godzinne spotkanie, podczas którego nauczysz się w sposób konstruktywny wyrażać swoje emocje, potrzeby i oczekiwania. Wzmocnisz poczucie własnej wartości, a także uzyskasz wsparcie i informację zwrotną od grupy.

Komunikacja w związku

3-godzinne spotkanie poświęcone tematyce skutecznej komunikacji w relacjach. Podczas warsztatów zgłębisz wiedzę na temat dynamiki funkcjonowania związków i sposobów na budowanie zdrowej relacji opartej na szacunku i zrozumieniu.

Komunikacja w pracy

3-godzinne spotkanie, które pozwoli Ci rozwiązać trudności komunikacyjne w miejscu pracy. Nauczysz się stawiać granice, pracować z trudnym klientem i dowiesz się jak wzmocnić wydajność swojego zespołu.

Pokonaj stres

3-godzinne spotkanie, na którym rozpoznasz swoje stresory oraz dowiesz się jak skutecznie radzić sobie z napięciem emocjonalnym. Nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, których możesz używać w codziennych sytuacjach wywołujących stres.

Gry w związkach

3-godzinne spotkanie, podczas którego dowiesz się w jakie role wchodzimy oraz jakie schematy nieświadomie odtwarzamy będąc w związku. Nauczysz się świadomie budować relację opartą na dialogu, asertywności i szukaniu satysfakcjonujących kompromisów.

Analityczne podejmowanie decyzji

3-godzinne spotkanie, na którym dowiesz się w jaki sposób podejmować decyzje życiowe lub zawodowe aby zmniejszyć prawdopodobieństwo porażki oraz zniwelować czas poświęcony na rozważanie różnych rozwiązań.

Budowanie niezależności

3 godzinne spotkanie, poświęcone budowaniu swojej samodzielności w podejmowaniu decyzji oraz działaniu. Nauczysz się skutecznego wyznaczania celów oraz czerpania motywacji do ich realizowania.

Pokonaj prokrastynację

3-godzinne spotkanie poświęcone budowaniu efektywności osobistej i nauce metod zwalczających tendencje do odkładania działania na później. Dowiesz się jak świadomie wybierać, które zadania są priorytetowe, a które mogą zaczekać i jak zarządzać swoją energią i czasem.