Dołącz do Your Voice

Wspieraj z nami kobiety
w rozwoju

Dołącz do nas i pracuj jako psychoterapeuta_ka lub coach w dowolnym miejscu i czasie w formie online. Bądź częścią zgranego i wspierającego się zespołu specjalistów_ek z pasją.

Dla kogo praca w Your Voice?

Zapraszamy do współpracy:

psychoterapeutów_ki wszelkich nurtów, certyfikowanych lub po drugim roku szkolenia psychoterapeutycznego, prowadzących sesje indywidualne lub/i z parami.

coachów_ki z potwierdzonymi kwalifikacjami oraz doświadczeniem w pracy online, jak i stacjonarnej, prowadzących sesje indywidualne lub/i z parami.

terapeutów_ki uzależnień z certyfikatem potwierdzającym odpowiednie kwalifikacje oraz posiadających kilkuletnie doświadczenie zawodowe.

trenerów_ki prowadzących indywidualne oraz firmowe szkolenia biznesowe, jak również warsztaty tematyczne nakierowane na rozwój umiejętności miękkich.

logo-znak-niebieski-rgb

Nasza misja

Your Voice jest jedyną na rynku Poradnią Psychologiczną Online skierowaną wyłącznie do kobiet i ukierunkowaną na kobiecy rozwój. Wybraliśmy formę online, by móc dotrzeć do kobiet mieszkających zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, gdzie często trudno skorzystać z pomocy specjalistów.

Zależy nam również, by okazać wsparcie kobietom, mającym różne doświadczenia życiowe i zawodowe, dlatego proponujemy różnorodne formy wsparcia. Kobiety mogą skorzystać zarówno z indywidualnych spotkań ze specjalistami lub spotkań dla par, jak i zgłosić się na warsztat rozwojowy, czy przeczytać specjalistyczny artykuł.

W pracy z klientkami skupiamy uwagę m.in. na budowaniu równowagi emocjonalnej, odkrywaniu własnych potrzeb i umożliwieniu wykorzystania w pełni swojego potencjału. Chcemy, by każda zgłaszająca się do nas kobieta czuła się bezpiecznie i komfortowo oraz miała świadomość, że jest słuchana.

Korzyści ze współpracy

Elastyczny grafik

Ty decydujesz jak wiele osób przyjmujesz oraz w jakich dniach i godzinach pracujesz. Możesz też dowolnie zmieniać grafik i dostosowywać go do swoich aktualnych planów i potrzeb.

Brak zakazu konkurencji

Prowadząc sesje w Your Voice możesz jednocześnie współpracować z innymi miejscami i prowadzić własny gabinet. Nie oczekujemy od Ciebie pełnej wyłączności.

Dbamy o Twój komfort pracy

Zadbamy o pozyskanie klientów oraz ich obsługę, a także zapewniamy wsparcie przy jakichkolwiek trudnościach. Zależy nam byś czuł się komfortowo wykonując swoją pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie za prowadzenie sesji w ramach umowy zlecenia lub b2b (z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą).

Co nas wyróżnia?

Praca w przyjaznym środowisku

W Your Voice zawsze możesz liczyć na wsparcie ze strony naszego zespołu i miłe słowo. Zależy nam na tym, żebyś czuł_a się u nas dobrze.

Elastyczny sposób pracy

Rozumiemy, że w życiu pojawia się wiele nagłych sytuacji. Możesz zgłaszać informacje o nieobecności, urlopie, zmianach w grafiku nawet na dzień przed umówionym spotkaniem.

Otwartość na Twoje pomysły

Chętnie wysłuchamy Twoich pomysłów na dodatkowe formy wsparcia kobiet. Chcesz zorganizować warsztat tematyczny albo pisać dla nas artykuły na temat Twojej specjalizacji? Chętnie wprowadzimy Twój pomysł w życie!

Spotkania integracyjne

Zależy nam by stworzyć przestrzeń swobodnej wymiany doświadczeń i pomysłów, a także zbudować zgrany zespół, który ma wpływ na podejmowane przez nas działania.

Dołącz do nas

Jeśli jesteś zainteresowany_a współpracą wypełnij poniższy formularz i dołącz do niego swoje CV. Odezwiemy się do wybranych osób tak szybko, jak to tylko możliwe w celu ustalenia terminu rozmowy rekrutacyjnej i omówienia szczegółów współpracy.